SK

     0 ks 0.00 €


     FAQ - ČASTÉ OTÁZKY
     Hľadáte rýchlu odpoveď ? Ste na správnom mieste. 
      
      
     Posielate tovar aj do zahraničia ?
     Tovar posielame len na Slovensko a do Českéj republiky. Presné informácie o cenách a jednolitvých možnostiach dopravy nájdete na tu.
      
     Ako posielate vaš poster ?
     Poster je starostlivo zabalený v ochranom obale a ďalej zabalený v pevnej kartonovej krabici.
      
     Kedy príde moja objednávka ?
     Objednávky odosielame v pracovné dni štandartne kurierom do 48 hodín.
      
     Môžem si osobne vyzdvihnúť objednávku ?
     Bohužiaľ v tejto chvíli nemáme kamennú predajňu, fungujeme iba ako internetový obchod.
      
     Čo ak príde poškodená zasielka ?
     Poster vždy dôkladne balíme, nepoškodený odovzdávame prepravnej spoločnosti, bohužiaľ doručenie zásielky nedokážeme ovplyvniť. Ak zasielka príde poškodená alebo natrhnutá, je potrebné nafotiť zasielku pred aj po rozbalení a výpísať škodový zápis s kurierom. Potom treba poslať mail s fotkami a reklamáciou na našu adresu info@tritri.sk 
      
     Prečo je poster v limitovanej edícií ?
     Posteri vyrábame v menších množstvách so snahou o maximálnu kvalitu, každý výtlačok je jedinečný, originálny s vlastným vyrazeným číslom.

     Môžem si Váš poster tlačiť a predávať sám ?
     Všetky naše diela sú chránené autorským právom. Bez súhlasu autora je akokoľvek zakázane publikovanie, kopírovanie, tlačenie a predávanie diel TriTri ©.
      
     Kto kreslí vaše ilustrácie ?
     Sme kreatívný team, ktorý združuje umelcov z viacerých oblastí pod značkou TriTri ®.

     Aky papier používate ?
     Archívny papier - 305g so zaujímavou textúrovanou štruktúrou, pre tlač formou umelecké grafiky.

     Ako dlho poster vydrží ?
     Za optimálnych podmienok vydržia bez blednutia a strate farebnosti niekoľko generácií, stálosť pred vyprchaním 50 rokov.

     Aké sú rozmery vašich postrov ?
     Rozmer poster bez rámu -  29,7 cm x 42 cm
     Rozmer poster s rámom - 34,5 cm x 46,5 cm 

     Predstavuje poster na vašom webe presne to, čo mi bude zaslané ?
     Poster tlačíme formou umeleckéj grafiky, každý kus je orginál. V niektorých prípadoch však môže byť vizuálne znázornenie približné alebo sa výtlačky môžu mierne líšiť.
      
     Kde vyrábate postre ?
     Všetky diela, aj rám, ktorý ponúkame na stránke su vyrobené na Slovensku.
      
     Je možné vymeniť poster za iný poster (iné dielo) ?
     Poster bohužial za iný poster nevymieňame ! Kedže sú tlačené v limitovanéj edicií nevedli by sme Vám zaručiť takúto výmenu a ani to nechcem robiť.
      
      
     Nenašli ste odpoveď kontaktujte nás na email: info@tritri.sk
     TriTri ®
      

     Poster: Slovenský rozhlas 🎶
Neďaleko centra Bratislavy na Mýtnej ulici už niekoľko rokov púta pozornosť svojím tvarom budova Slovenského rozhlasu
www.tritri.sk

Z architektonického hľadiska je táto budova osobitne originálna, je postavená z oceľovej konštrukcie v tvare obrátenej pyramídy. Celková výška budovy po vrchol antény je 80 metrov. Autormi projektu sú Štefan Svetko, Štefan Ďurkovič a Barnabáš Kissling. Projekt vznikol v roku 1967 a stavba bola dokončená v roku 1983. Pravidelné vysielanie prebieha od marca 1985. Budova Slovenského rozhlasu je národnou kultúrnou pamiatkou. Obsahuje veľkorysé vnútorné priestory, vynikajúcu koncertnú sieň a nahrávacie štúdiá. Je tu umiestnený aj jeden z najväčších orgánov na Slovensku.

#slovensko #slovakia #thisisslovakia #slovakiaadventures #slovenskyrozhlas #rozhlas #bratislava #objavujemslovensko Poster: Ohnište 🌌
Nízke Tatry sú plné prírodných krás ➡️www.tritri.sk⬅️

Medzi tieto dych vyrážajúce unikáty patrí aj vrch Ohnište 1538 m n.m. so skalným oknom. Neďaleko  vrchu možno obdivovať skalný útvar, ktorý je najväčším skalným oknom (resp. skalnou bránou) na Slovensku, má výšku približne 20 metrov. Lokalita Ohnišťe spolu s oblúkom patrí medzi územia s významnou a chránenou faunou, flórou už od roku 1973. Nachádza sa tu množstvo zaujímavých rastlín i živočíchov, zachované lesné porasty často až pralesného charakteru. Táto prírodná krása, údajne kedysi vchod do jaskyne, sa nachádza v ochrannom pásme rezervácie s celoročným zákazom vstupu.

#slovensko #slovakia #nizketatry #narodnypark #vlk #thisisslovakia #praveslovenske #priroda #slovenskehory #dnescestujem #tatry #objavujemslovensko #hory #niekdenaslovensku #turistikanaslovensku #turistika Objavte kúzlo Slovenska 🤍🖤🤍
Skrášlite si steny motívom Lomnického štítu, Chmarošského viaduktu alebo najznámejšej rokliny Slovenského raja. Limitovaná edícia printov, Vám bude pripomínať vaše neopakovateľné zážitky. 
www.tritri.sk #slovensko #instaslovakia #praveslovenske #thisisslovakia #obraz #poster #plagat #kamzik #lomnickystit #vysoketatry Poster: Lomnický štít 🚡
Dotknite sa oblakov, pocíťte voľnosť a spoznajte krásy tatranských štítov ➡️www.tritri.sk⬅️

Na vrchol Lomnického štít sa turisti môžu dostať pohodlne pomocou lanovky. Visutú lanovku začali budovať v roku 1936 na podnet riaditeľa štátnych kúpeľov Juraja Orságha. Pre verejnosť bola slávnostne uvedená do prevádzky v roku 1941. V tej dobe predstavovala svetový unikát a získala niekoľko svetových rekordov. Za pekného počasia ponúka vrchol Lomnického štítu jedinečný kruhový výhľad. Pri dobrej viditeľnosti možno ponad Belianske Tatry dovidieť až na poľské nížiny.

#slovensko #lomnickystit #vysoketatry #slovakia #thisisslovakia #dnescestujem #adventure #priroda #praveslovenske #tatryslovakia #hory #slovakiaadventures #tatrymountains #milujemhory Poster: Suchá Belá 🏞
Patrí medzi najznámejšie a najnavštevovanejšie rokliny v Slovenskom raji ➡️www.tritri.sk⬅️

Pechod dolinou trvá približne 2 hodiny, no tým, ktorí si počas prechádzky radi užívajú pohľad na okolitú prírodu, bude trasa trvať určite o niečo dlhšie. Medzi najkrajšie vodopády, ktoré v nej uvidíte, patrí Okienkový vodopád, Korytový vodopád a majestátne Misové vodopády. Práve tieto sú vďaka svojej členitosti a nádherným farbám skál, ktoré vytvorila stekajúca voda, najromantickejším miestom celej rokliny. Prameň vody steká z výšky 29,5 m a sú, teda najvyššími vodopádmi v rokline. Ak sa chystáte Slovenský raj navštíviť po prvýkrát, táto roklina je ideálnou turistickou trasou.

#slovensko #slovakia #suchabela #slovenskehory #slovenskyraj #narodnypark #thisisslovakia #dnescestujem #turistikanaslovensku #turistika #tura #hory #priroda #praveslovenske #plagat #instaslovakia